Recenze Philips HR 1897 již od 8 999 Kč

Šnekový odšťavňovač dokáže díky inovativní technologii MicroMasticating extrahovat až 90 % z objemu ovoce, čímž získáte více šťávy a méně odpadu. Pokud si hlídáte štíhlou linii nebo chcete hubnout, je dobré ovocné šťávy kombinovat se zeleninovými, které obsahují podstatně méně cukru. I to Philips Avance Collection zvládne a vy tak můžete vymačkat zdravou šťávu z veškeré tvrdé či listové zeleniny, která je výborným zdrojem vlákniny. Každodenní součástí vašeho džusu tak může být díky technologii MicroMasticating i mladá pšenice, špenát nebo některé druhy ořechů, jež díky obsahu olejů a živin významně podporují zdraví i psychickou pohodu.
A to není vše! Odšťavňovač Philips Avance Collection HR1897/30 si poradí dokonce i se surovinami s vyšším obsahem škrobu, které je jinak velmi obtížné vymačkat, jako jsou například banány či mango. Pokud vás tento odšťavňovač zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Z odšťavňovače Philips Avance Collection HR1897/30 snadno získáte i poslední kapku šťávy. Stačí, když použijete funkci předčištění PreClean, díky níž se vyčistí vnitřek přístroje. To vám pomůže, abyste z ovoce a zeleniny dostali to nejlepší a vaše vzácná šťáva neskončila při procesu čištění v odpadu. Samotné čištění odšťavňovače je potom velice snadné. Jednotlivé části jde jednoduše odejmout a díky jejich jedinečnému designu je rychle umyjete jen vodou, bez nutnosti používat mycí houbičky nebo kartáče. Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje žádné ostré kraje, lze vlákna či částečky surovin vypláchnout během pár vteřin. Tenký přístroj zabere v kuchyni minimum místa. Jedinečný je i tenký design odšťavňovače s plně integrovanými součástmi. Díky šířce pouhých 11 cm může být odšťavňovač stále na vaší kuchyňské lince, připravený začít kdykoli vyrábět šťávu. Při skladování i užívání zabere jen velmi málo místa, jelikož je plně integrovaný, takže při odšťavňování nebudete potřebovat žádný prostor navíc.

Specifikace
Výrobce: Philips
Objem nádoby na šťávu: 1 l
Příkon: 200 W
Barva: stříbrná
Hmotnost: 5.33 kg
Objem zásobníku na zbytky dužiny: 1 l
Displej: ne
Rychlost: 1

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Philips HR 1897, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.