Recenze Philips Saeco HD 8914/09 od 12 995 Kč

Philips Saeco HD 8914/09

Fotogalerie produktu
 

Na dokonalou chuť kávy si rychle zvyknete

Kavárna je váš druhý domov, ale občas byste naopak rádi měli kavárnu doma? V tom případě sáhněte po tomto dokonalém baristovi – automatickém espressu Saeco Incanto HD8914/09. Koncentrovaná vůně espressa či latté s krásně hustou pěnou? Stačí si jen vybrat, espresso Saeco Incanto HD8914/09 dokáže vyhovět až 7 různým přáním.

Samozřejmostí je káva čerstvě namletá keramickým mlýnkem, který je ke kávovým zrnkům šetrnější. Díky tom má káva krásnou vůni a hlasitost při mletí zrnek je snížena na minimum. Vaší chuti vyhoví tento přístroj díky možnosti zvolit si hrubost namletí podle toho, jakou intenzitu a sílu chuti preferujete.

Navolit a vychutnat – žádné zbytečné kroky mezi tím

Espresso Saeco Incanto HD8914/09 vám nezkazí chuť na kávu složitým listováním v návodu či mačkáním velkého množství tlačítek. Prostě jen zjistíte, jakou kávu byste si rádi dali, provedete volbu jedním tlačítkem a za pár sekund se můžete těšit třeba ze svého oblíbeného latté. Ovládání je natolik intuitivní, že hrozí, že si tajně začne dělat cappuccino i váš domácí mazlíček.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.