Recenze Philips Sonicare for Kids HX6311/07 již od 1 249 Kč

Seznamte se s prvním sonickým kartáčkem na zuby, který je vhodný pro děti od 4 let. Čištění zubů s ním nebude nudná povinnost, ale příjemná zábava. Philips Sonicare For Kids totiž nabízí unikátní sonickou technologii, maximální odstranění plaku, vyměnitelné samolepky a především edukační nástroje, které si vaše dítě zamiluje. Na jedno nabití dětem vydrží zoubky čistit celé 3 týdny. Pokud vás tento kartáček zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Kartáček nabízí hned dvě velikosti hlavic, které jsou vyrobeny tak, aby šetrně čistily dětské zuby a chránily jejich jemné dásně. S funkcí KidPacer se vaše dítě naučí čistit chrup rovnoměrně, ve všech 4 kvadrantech. Čištění zubů totiž doprovází veselé melodie v 30 vteřinových intervalech. Funkce KidTimer během prvních 90 dní používání postupně zvyšuje dobu čištění zubů vašeho dítěte, dokud nedosáhne 2 minut, které jsou doporučované zubními lékaři.

Specifikace
Výrobce Philips opravit
Napájení: akumulátorové
Počet kmitů za minutu: 31000 ot./min. opravit
Dětské: ano
Ústní sprcha: ne
Orální centrum: ne
Časovač: ano

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Philips Sonicare for Kids HX6311/07, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.