Recenze Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43 již od 2 107 Kč

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare HealthyWhite prokazatelně odstraňuje povrchové pigmentace a to již během 2 týdnů. Díky svému dynamickému způsobu čištění dokáže vyčistit mezizubní prostor i místa podél dásní. Zadní zuby nevynechá, protože jeho hlavice je u krčku sešikmená. Sonická technologie se postará o pigmenty vzniklé během dne a při čištění určitě využijete 2 minutový časovač rozdělený na 30 vteřinová upozornění. Lze jej použít i na rovnátka, zubní náhrady a obnažené krčky. Pokud vás tento kartáček zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Dopřejte si zářivě bílý úsměv, který sluší každému. Přirozená bělost vašich zubů se stane součástí vašeho každodenního života se sonickým kartáčkem Philips Sonicare HealthyWhite. Při pravidelném používání režimu Clean & White prokazatelně odstraňuje povrchové pigmentace, a to během pouhých dvou týdnů.Sonický zubní kartáček je vybavený dynamickým způsobem čištění zubů – tekutinu zavádí do mezizubního prostoru a podél linie dásní. Jediný zubní povrch nezůstane bez vyčištění.

Specifikace
Výrobce: Philips
Napájení: akumulátorové
Počet kmitů za minutu: 31000 ot./min.
Dětské: ne
Ústní sprcha: ne
Časovač: ano
Hmotnost: 0.2 kg

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.