Recenze Philips Sonicare HX6511/35 již od 1 970 Kč

Princip funkce Sonicare kartáčku je založen na působení energie rozkmitané suspenze vody, zubní pasty a slin. Dynamický proud vody vycházející z kartáčku Sonicare rozkmitaný vibracemi štětin získává obrovskou sílu, kterou je schopen rozrušit biofilm a odstranit bakterie zubního povlaku až 2-3 mm za dosah jeho štětin. Pokud vás tento kartáček zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Efektivně proto působí nejen na zubech, ale i hluboko v mezizubních prostorech, pod dásněmi a na jinak těžko dostupných místech. Aby došlo k očekávanému odstranění plaku a zabarvení, není třeba na kartáček Sonicare nijak tlačit, stačí pouze přiložit k povrchu zubů či dásní. Kartáčky Sonicare odstraňují plak 3 x efektivněji než ostatní elektrické kartáčky, jsou navíc jemnější než manuální kartáčky a 4 x šetrnější k dentinu než ostatní elektrické kartáčky.

Specifikace
Výrobce: Philips
Napájení: akumulátorové opravit
Ústní sprcha: ne
Časovač: ano
Hmotnost: 0.61 kg

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Philips Sonicare HX6511/35, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.