Recenze Samsung RB33J3215SS od 12 990 Kč

Samsung RB33J3215SS

Fotogalerie produktu
 

Vsaďte na kvalitní i krásnou lednici

Beznámrazová chladnička s mrazákem Samsung RB3000 RB33J3215SS/EF je designovým kouskem, který moderní kuchyni dodá punc luxusu, elegance a nadčasovosti. Nerezové provedení štíhlých, přímých linií přináší čistotu stylu, kterému ani plynoucí čas neubírá na aktuálnosti. Můžete si být jisti, že záruka 10 let na invertorový kompresor uplyne a vaše lednička bude stále skvělým doplňkem kuchyně.

Funkční design je in

Jak si v létě připravit chladivý osvěžující nápoj plný živin? Sáhněte do zcela otevíratelné zásuvky na ovoce a zeleninu, vložte zvolené očištěné druhy do mixéru, ze zvláštní přihrádky na mléčné výrobky přidejte kyselo-mléčný neochucený nápoj, přilijte trochu perlivé minerálky, umixujte a na závěr nezapomeňte z misky na led přidat několik ledových kostek. Stačí ozdobit a můžete podávat!

Neomezujte své potřeby a požadavky. Přihrádka Easy Big Door Bin neklade meze vaší fantazii a díky ní teď skladujete ve dveřích chladničky větší předměty, navíc bezpečně. Pohodlně pojme objemné obaly s mlékem či džusem a až dvě řady plechovek a lahví s nápoji. Navíc získáte více místa na polici.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.