Recenze Sencor SAC 1811CH již od 16 999 Kč

Automatické přepínání režimu chlazení/vytápění. Rozsah nastavení teploty 16 – 31 °C (v krocích po 1 °C).Omyvatelný vzduchový filtr 4 nastavitelné rychlosti ventilátoru (nízká, střední, vysoká, automatická) LED displej na vnitřní jednotce zobrazuje: nastavenou teplotu / aktuální pokojovou teplotu
Možnost úplného vypnutí LED displeje vnitřní jednotky pro nerušený spánek.
Dálkové ovládání s LCD displejem 24hodinový časovač umožňující automatické vypnutí nebo zapnutí (odložený start) nastavitelný v krocích po 1 hodině 4 noční režimy SLEEP (spánek) s tichým provozem šetří energii a zabraňuje podchlazení (při chlazení) nebo přehřátí (při vytápění) v průběhu spánku. Režim AUTO pro dosažení a udržování optimální teploty.Pokud vás tato klimatizace zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Dále režim TURBO pro rychlé ochlazení/vytopení prostoru. Funkce AUTO RESTART pro automatické znovuuvedení do provozního režimu po výpadku el. proudu. Motoricky nastavitelný sklon lamel (nahoru/dolů) do pěti různých pozic.Manuálně nastavitelný směr lamel (doleva/doprava).Tlačítko nouzového provozu na vnitřní jednotce pro případ vybití baterií v dálkovém ovladači +.

Specifikace a technické parametry
Typ: split
Hmotnost: 45 kg
Dálkové ovládání: ano
Ener­getická třída: A
Příkon 2400 W
Chladící výkon 4.8 kW
Výška 29.3 cm
Šířka 86 cm
Hloubka 20.3 cm
Časovač: ano
Odvlhčování: ano
Režimy provozu:
chlazení
vytápění
A dale:
režim SLEEP (spánek)
režim časovače automatického zapnutí/vypnutí
režim chlazení (COOL)
režim vytápění (HEAT PUMP)
režim odvlhčování (DRY)
režim rychlosti ventilátoru (FAN) s grafickým zobrazením všech tří rychlostí

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.