Recenze Siemens SN 64M080 již od 11790 Kč

Vestavná myčka nádobí speedMatic Vám umožní dosáhnout perfektních výsledků mytí v nejkratším čase. Program varioSpeed Plus Vám umožní pouhým stiskem tlačítka zkrátit dobu mytí až o 50%. S dávkovacím asistentem dojde k rovnoměrnému rozdělení mycího prostředku, a tak vždy dosáhnete optimálních výsledků. Díky modernímu systému glassCare je možné velmi šetrné mytí chouloustivého nádobí. Systém košů varioFlex a příborová zásuvka vario zajistí pohodlné skládání nádobí. Horní koš je navíc výškově nastavitelný, lze tak snadno umístit i velké hrnce či talíře. Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Před škodami způsobenými vodou chrání myčku bezpečnostní systém aquaStop. Motor iQdrive je zárukou nízké spotřeby energie s identickým výkonem a téměř bezhlučného chodu i při nejvyšším výkonu. Do této myčky lze uskladnit až 14 jídelních sad. K dispozici jsou programy: auto, eco, intenzivní a rychlý. Tento model je označen energetickou třídou A++. Spotřeba energie činí pouze 0,93 kWh a spotřeba vody 10,0 litrů.

Specifikace
Kapacita: 14 jídelních sad
Třída spotřeby energie: A++
Spotřeba energie v programu Eco 50: 266 kWh/rok
Spotřeba energie při programu Eco 50: 0.93 kWh
Spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.1 W / 0.1 W
Spotřeba vody v programu Eco 50: 2800 litrů/rok
Spotřeba vody v programu Eco 50: 10 l
Třída účinnosti sušení: A
Doba trvání programu Eco 50: 175 min
Hlučnost: 46 dB
Spotřeba energie při připojení na teplou vodu (program Eco 50 °C): 0.7 kWh
Spotřeba vody při programu auto 45-65°C: od 8 l, dle stupně znečištění
[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Recenze Siemens SN 64M080, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.