Recenze Whirlpool AKP 244 IX

Fotogalerie produktu

Cenově dostupná vestavná trouba společnosti Whirlpool, zaujme kvalitním nerezovým zpracováním. Trouba má k dispozici celkem 9 různých programů. Objem tohoto modelu je 53 litrů-  proto se hodí především do větších domácností. Uvnitř trouby naleznete rošt a také osvětlení, které dává dobrý přehled o průběhu přípravy.

+ Pozitivní

– Negativní

Jednoduché ovládání Na dvířkách zůstávají otisky
Cena
 Funkce  

 

Specifikace

Energetická třída A
Displej ANO
Teplotní sonda NE
Maximální příkon 3.2 kW
Hmotnost 34 kg
Objem trouby 53 l
Výška 59.5 l
Šířka 59.4 l
Hloubka 56.4
Počet funkcí 9
Celá specifikace zde

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

86%

Více než 54

Zobrazit recenze

 

Další testy

HEUREKA.CZ

Samostatná horkovzdušná trouba s ventilátorem bez zadního ohřevu. Údržba trouby je také neuvěřitelně jednoduchá a to díky povrchu SMART-CLEAN na vnitřní straně dvířek. Povrch je jednolitý, a tak se nikde neusazují připálené zbytky jídla. Trouba se vyznačuje masivní rukovětí po celé šířce dveří, nerezovým provedení, otočnými knoflíky a zeleným displejem. Energetická třída trouby je A, v příslušenství naleznete 1 rošt a 1 hluboký smaltovaný plech. Celý popis

MALL.CZ

Horkovzdušná nerezová trouba s ventilátorem Whirlpool AKP 244/IX. Je vybavena elektronickým časovačem a displejem. Díky povrchu SMART-CLEAN na vnitřní straně dvířek je údržba velice snadná. Celý popis. 

ALZA.CZ

Praktická vestavná trouba WHIRLPOOL AKP 244 v moderním nerezovém provedení Vám pomůže připravit ty nejlahodnější pokrmy. Spotřebič spadá do energetické třídy A a kromě ovládání pomocí mechanických knoflíků potěší také časovačem a celou řadou multifunkčních funkcí. Vnitřní objem trouby dosahuje k hodnotě 53 litrů. Kromě základních funkcí statického spodního ohřevu oceníte rovněž přítomnost funkce grilu či rozmrazování. Celý popis. 

KASA.CZ

I vaření se může stát snadnou a pohodlnou záležitostí, když máte ty správné pomocníky. Jedním z nich je bezpochyby i šikovná trouba, která zvládne dokonale upéct vynikající kuře, domácí buchty nebo prvotřídní dort. Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244/IX v elegantním nerezovém provedení dokáže nejen bezchybně péct, ale usnadní vám i práci s čištěním a navíc dokonale zapadne do vaší kuchyně.
Celý popis. 

HLEDEJCENY.CZ

Řada Flat je navržena tak, aby čistě a hladce zapadla do kuchyně každého stylu a vytvořila prostředí účelné, úsporné a přehledné. Ovládání se zjednodušilo a výsledkem je uspořádaný ergonomický design a funkčnost. Jednoduché použití je podepřeno velmi sofistikovanou technologií navrženou tak, aby dokázala řadu drobných detailů obstarat za vás. Celý popis. 


Návod ke stažení

Návod a manuál k troubě.

Návod Whirlpool AKP 244 IX

 

 

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.