Recenze Whirlpool AWS 63013 velikost

VELIKOST

Společnost Whirlpool představuje svůj model AWS 63013 jako kompaktní pračku do malých bytů. Se svojí 60cm šířkou a hloubkou 45 cm se hodí do panelákových bytů a menších koupelen. Své místo najde ale i v kuchyni. S výškou 85 cm ji umístíte do většiny sériových kuchyňských linek.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce
4.Ovládací prvky
5.Specifikace
6.Verdikt

Malá velikost pračky ale v případě Whirlpool AWS63013 neznamená malý buben. Podstata tohoto modelu spočívá ve stoprocentním využití vnitřního místa v pračce. V pračce tak najdete 40litrový buben, který pojme 6 kg prádla. Velké víkendové prádlo na jedno praní nezvládnete, ale na průběžné praní pračka poskytuje ideální velikost.

Stísnění vnitřních prostor si pravděpodobně vybralo daň na vyšší hlučnosti pračky. Oproti jiným modelům je AWS 63013 znatelně hlučnější. Nejvíce to pocítíte při sepnutí režimu ždímání, při kterém se z pračky stane startující monopost. A to je v případě pračky určené mimo jiné do panelákových bytů s tenkými stěnami výrazné mínus.

Menším problémem jsou poměrně krátké hadice pro napouštění a vypouštění vody. V malých bytech to nepoznáte, při montování pračky do kuchyňské linky se ale z krátké hadice může stát nepříjemný problém, který pravděpodobně skončí přestavěním vestavěných spotřebičů nebo koupí nových a delších hadic.

Další strana – 3.Funkce

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.