Russell Hobbs 21350-56

Russell Hobbs 21350-56 Kitchen Mix & Go, Stolní mixér Kitchen Mix and Go od Russell Hobbs je ideálním společníkem pro Vás. Je to mixér a přenosná láhev v jednom přístroji. Ať už máte rádi džus, chutné banány či smetanové jogurty nebo si raději chcete namíchat lahodný výživný koktejl stačí dát do 600ml láhve, pustit přístroj Mix & Go a pak už jen uzavřít víčkem a vzít s sebou, kam je potřeba. 2 přenosné lahve.Pokud vás tento mixér zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Součástí Mix & Go jsou dvě 600ml lahve s víčky, které je možno umývat v myčce nádobí. Lahve pasují do standardních držáků hrnků v automobilech, takže si můžete užívat zdravé drinky i na cestách.
Tlakem aktivovatelný automatický start
Mix & Go je aktivovatelný tlakem a obejde se bez nešikovných spínačů. Vše co musíte udělat je umístit lahev na základu a stlačit ji pro spuštění pulsní funkce nebo pootočit pro mixování. Čerstvý džus, jogurty s různou příchutí, ale třeba také výživný koktejl skvěle doplní váš start do nového dne. V příslušenství se navíc nachází i druhá láhev, takže si zdravý životní styl vychutná klidně celá rodina.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.