Samsung HM12 RS 7547BHCSP/EF recenze a návod

Fotogalerie produktu

Luxusní design, velké množství funkcí a obrovský užitný prostor – to je americká lednička Samsung RS7547BHCSP v kombinaci Side-by-Side z třídy A+ v platinové inox barvě. Ta spojuje jen ty nejlepší vlastnosti, které ve své kuchyni rádi využijete. Nabízí vám nadstandardní kapacitu 537 litrů, která je rozložená do dvou částí – chladicí a mrazicí. Spotřeba této ledničky činí 442 kWh/rok.
Na tomto modelu chladničky řady H je použit systém TwinCooling Plus®, který zajišťuje perfektní chlazení obou oddělení nezávisle na sobě. Díky možnosti nastavení teploty a nezávislým ventilátorům je v odděleních vždy perfektní vlhkost, takže jsou i rychle se kazící potraviny déle čerstvé a svěží. Aniž byste museli chladničku otevřít, budete přesně vědět, co všechno se v ní děje. Na externím modrém LED displeji se dozvíte například to, jaká je uvnitř chladničky teplota, nebo jestli už je čas vyměnit filtr. Jediným dotykem můžete také aktivovat výdejník vody a ledu, stejně můžete chladničku přepnout do prázdninového režimu (Vacation Mode). Speciální funkce  CoolSelect Zone™ nabízí intuitivní ovládací prvky, u kterých můžete měnit nastavení pouhým dotykem.
Ušetřit místo v mrazáku se vám podaří díky do dveří vestavěnému výrobníku ledu ClearView Icemaker, avšak ten zároveň zvládne pojmout až 2 kg ledu. Zbyde vám tak spousta místa pro mražené potraviny jako třeba zeleninu, maso či zmrzlinu. Výrobník ledu je charakteristický průhledným materiálem, můžete tak snadno kontrolovat, kolik a máte ještě k dispozici. Speciální rukojeť EZ Handle je praktická především tím, že zbytečně nevyčnívá do prostoru kuchyně, neboť je zasazena přímo do dveří. Tato rukojeť dotváří elegantní dojem z celkového designu ledničky, a navíc je chytře navržena tak, že lze chladničku otevřít prakticky letmým dotykem, k čemuž vám postačí jediný prst a minimální úsilí. Chladnička je osvětlena LED osvětlením, které je umístěno v zadní části interiéru a táhne se odshora dolů, ze stropu tak nic nevisí, a vy tak máte více místa na vysoké věci. Tento systém osvětlení vyzařuje méně tepla než standardní žárovky, tudíž vaše lednička nemusí vynakládat takové úsilí, aby udržela požadovanou teplotu věcí uvnitř a vy tak máte nižší spotřebu. Díky jasně zářícímu LED osvětlení jasně rozeznáte jakékoli potraviny.
Chladnička nese 4 police z tvrzeného skla, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, 4 dveřní přihrádky. Její objem činí 361 l. Zásuvky velké přihrádky jsou dostatečně veliké a prostorné na to, aby se do nich vešel třeba hlávkový salát nebo i meloun, přičemž stále zůstane dostatek místa i pro jinou zeleninu nebo ovoce. Odklápěcí víčka pomáhají zachovat čerstvost a zároveň nabízejí rychlý přístup. Speciální funkce True No Frost zajišťuje, aby se v chladící části nevytvářel nežádoucí led, není tak nutné ručně nic odmrazovat. Funkce True No Frost se oproti běžnému NoFrost systému vyznačuje ještě menšími energetickými nároky, což zaručuje delší životnost chladicího systému.
Pomocí zóny CoolSelect Zone™ v zásuvce stihnete včas vychladit nápoje pro brzy příchozí hosty, nebo v ní můžete rychle rozmrazit maso, aniž by ztratilo na své chuti. Zásluhou konstantní teploty 0 °C rovněž můžete zachovat čerstvost masa či ovoce a zeleniny. Pomocí malých průduchů nad každou policí díky speciální technologii Multi Flow se zachovává rovnoměrná teplota napříč celou ledničkou, zvláště pak po otevření dveří. Delší čerstvost vašich potravin pak zajistí chlazení každé části v každé přihrádce.
Mrazák nabízí 3 dveřní přihrádky, 3 police, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, 1 výrobník ledu, přičemž vše je osvětleno LED světlem. Jeho objem činí 176 l.

+ Pozitivní

– Negativní

Dokonalý vzhled Chvilkama hlučnější
vychlazená přefiltrovaná voda, ledové kostky nebo tříšť stále k dispozici Méně srozumitelný návod na připojení vody do ledovače
Široká doplňková výbava  Vyšší roční spotřeba energie

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 39 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 116 kg
Spotřeba energie za rok 442 kWh/rok
Čistý objem 361 l
Rozměry V/Š/H v cm 179 /91,2 /75,4
Zaměnitelná dvířka NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

95%

9

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Dokonale zpracovaná americká chladnička jak navenek, tak uvnitř. Je vybavena systémem Twin Cooling Plus, který zajišťuje nejlepší skladování potravin, a také výrobníkem na led.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Samsung HM12 RS 7547BHCSP/EF

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 2    Průměr: 2.5/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.