Samsung RB 29 FSRNDWW

Ušetří hodně proudu a ochrání životní prostředí. Přednosti. Výjimečná úspornost přinesla některým spotřebičům označení A+. Tyto chladicí spotřebiče jsou vybaveny extrémně silnou izolací a jejich chladicí okruh je zkonstruován obzvláště účinně..Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Funkce True No Frost
Funkce True No Frost od společnosti Samsung zajišťuje rovnoměrné chlazení bez vytváření námrazy a ledu. Všechny vaše potraviny, které se rychle kazí, budou od této chvíle čerstvé a výživné. A co je ještě lepší, díky udržování rovnoměrné teploty má funkce True No Frost menší nároky na energii, čímž se prodlužuje životnost chladicího systému.
Bez ohledu na to, zda potřebujete uskladnit kus masa nebo velké množství zeleniny, každou potravinu můžete umístit do zóny CoolSelect Zone a udržovat její optimální teplotu. Chladnička obsahuje oddělení s technologií True No Frost, která zajišťuje rovnoměrné chlazení bez vytváření námrazy a ledu a stará se o optimální klima a extra dlouhou čerstvost uložených potravin.
V chladničce je použito horní osvětlení LED, které je energeticky úspornější než běžné žárovky a svítí jasněji. Dokonale osvětluje celý vnitřní prostor chladničky, abyste zřetelně viděli všechno svoje jídlo. Potraviny tak najdete snáze, takže dveře chladničky zůstanou otevřené kratší dobu a ušetříte tím čas a energii.Mono Cooling systém je speciální označení Samsungu pro kombinované chladničky s jedním kompresorem. Ty sice umožňují regulaci teploty v chladící i mrazící části, ovšem s tím, že teplotní rozdíl mezi oběma prostorami je pevně stanoven. Chladničky značky Samsung z vyšších tříd disponují systémem Twin Cooling, který umožňuje právě i na sobě navzájem nezávislou regulaci teploty v chladící a mrazící části.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.