Samsung RB 37J5018SA/EF recenze a návod

Fotogalerie produktu

Chladnička má díky SpaceMax Technology™ více vnitřního úložného prostoru než průměrná chladnička* a to vše při zachování standardních vnějších rozměrů. V chladničce jsou tenké vnitřní stěny, které vytváří větší a širší vnitřní kapacitu, aniž by ohrožovala energetickou účinnost a vnější rozměry.
Technologie Twin Cooling Plus™ chladí oddělení chladničky a mrazáku zvlášť. Nezávislé výparníky a chladicí systémy zajišťují optimální chlazení a úroveň vlhkosti, takže potraviny zůstanou déle čerstvé a nedochází k mísení vůní.Zóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uchování masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť. Čtyři nastavitelné dveřní přihrádky vám pomohou snadno uspořádat a flexibilně uskladnit potraviny různé velikosti. Přihrádky lze nastavit tak, aby se do nich vešly lahve, kartony a další potraviny všech velikostí a maximálně se využíval úložný prostor.Větší otvor usnadňuje urovnávání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor. Diody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky, aniž by snižovaly chladicí výkon.Technologie s digitálním invertorem automaticky reguluje rychlost kompresoru v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Má nižší spotřebu energie, minimalizuje hlučnost a snižuje se opotřebení, takže je zajištěn dlouhodobý výkon.

+ Pozitivní

– Negativní

Oddělená regulace teploty Chybí zobrazení skutečné vnitřní teploty
Tichá Nejde vypnout zvlášť mrazák
Nevzniká žádná námraza  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 37 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 77 kg
Spotřeba energie za rok 173 kWh/rok
Čistý objem 365 l
Rozměry V/Š/H v cm 201 /59,5 /67,5
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

10

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Přesné chlazení pro mimořádnou čerstvost Šéfkuchaři říkají, že přesné a stabilní řízení teploty je klíčem k udržení potravin v co nejčerstvějším stavu. Technologie Precise
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Samsung RB 37J5018SA/EF

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.