Samsung RFG 23 UERS1

Elegantní bezpřepážková chladnička kombinovaná s mrazákem umístěným dole. Lednice z pravé nerezové oceli se stane přirozenou dominantou vaší kuchyně. Disponuje všemi moderními funkcemi, energetická náročnost ji řadí do kategorie A+. Lednice o objemu 396 litrů má díky technologii tenkých stěn o 16 % větší objem než klasická lednice stejných rozměrů. Pět polic z tvrzeného skla, držák na víno, pět přihrádek ve dveřích plus přihrádka na vejce a mléčné výrobky poskytují dostatek prostoru pro vaše potraviny. Vše jasně nasvícené diodami s dlouhou životností a malým zahříváním vnitřního prostoru. Systém Twin Cooling znamená, že je oddělena cirkulace vzduchu lednice a mrazáku. Proto vzduch proudící do lednice neztrácí vlhkost a potraviny zůstávají čerstvé, zatímco vzduch v mrazáku zůstává suchý a bez zápachu. Chladný vzduch není do ledničky přiváděn v jednom místě, ale je rovnoměrně rozváděn do všech polic. Díky tomu je teplota ve všech částech stejná a dochází k rychlejšímu ochlazení po otevření dveří. Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Samostatné zásuvky mohou uskladňovat zcela rozdílné druhy potravin – chladnička v nich umí udržet vlastní teplotu nezávisle na zbytku chladícího prostoru. Vše snadno nastavíte na LCD displeji. Dávkovač ledu a vody je přístupný z vnější strany, nemusíte proto otevírat celé dveře a zbytečně ztrácet chladný vzduch. Voda je navíc před použitím filtrována. Led je k dispozici v kostkách nebo drcený. Mrazák o objemu 124 litrů má velkou zásuvku vybavenou pohyblivým oddělovačem. Dvířka jsou speciálně upravena pro snadné otevírání, lehkým tahem tak otevřete i plně naložený mrazák.

Specifikace a technické parametry:

Super chlazení / mrazení Ano / Ano
Akumulační doba 12 hod.
Specifické funkce: Dvojitý chladící systém – TWIN cooling plus, Zóna s volitelnou teplotou Cool Select Pantry pro maximální komfort při skladování potravin
Barva: nerezová ocel
Rozměry (v x š x h): 1769 x 908 x 774 mm
Hmotnost: 142 kg
Objem celkem 520 l
Spotřeba el. energie 407 kWh
Orientační náklady na el. energii 1 917 Kč/rok
Třída mrazáku * * * *
Energetická třída A+

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.