Samsung RL 56GREIH1

Samsung RL56GREIH1/XEF je stylová, ale přitom velmi úsporná kombinovaná chladnička z produktové řady G. Nabízí chladící část o objemu 252 litrů a mrazničku v dolní části o objemu 104 litrů. Proto se hodí i do větších rodin, ideálně pro čtyři členy. Patří do velmi úsporné energetické třídy A++, nikdy už tak nebudete muset mít obavy z vysokých účtů za energie.Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Chladnička řady G s mrazákem dole poskytuje díky své kapacitě 400 litrů prostor na všechno – nápoje, mrazené potraviny, dnešní snídani, oběd i večeři, víkendovou snídani, oběd a večeři a dokonce i na piknikový oběd při příležitosti velkého rodinného setkání. Nebudete mít problém najít dost místa, ale nakoupit dost potravin, kterými byste chladničku zaplnili.
Dokonalé šíření chladného vzduchu do všech částí lednice zajistí funkce MultiFlow. Tato funkce díky zadním otvorům šíří chladný vzduch stejnoměrně. Systém No Frost, který zamezuje vzniku námrazy. Zároveň vám tak ušetří práci s údržbou ledničky Samsung RL 56 GREIH1 XEF. Boční LED osvětlní Stage Lighting uvnitř ledničky je nejen stylové, ale především energeticky úsporné
Specifikace
LED vnitřní osvětlení boční – Stage Lighting
Přestavitelný směr otevírání dveří
Hlučnost 40dB
Barva kovově stříbrná – inox
Police skleněné
Hlučnost 40 dB
Antibakteriální úprava ano
Šířka 59.50 cm
Výška 185.00 cm
Délka (Hloubka) 64.60 cm
Váha 73.00 kg

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.