Samsung RL 58GREIH1

Pro velké rodinné nákupy je navržena kombinovaná lednice Samsung RL58GREIH1. Díky své kapacitě 374 l totiž poskytuje prostor na všechno – nápoje, mrazené potraviny, dnešní snídani, oběd i večeři, víkendovou snídani, oběd a večeři a dokonce i na piknikový oběd při příležitosti velkého rodinného setkání.
Díky energetické třídě A++ a systému Smart Eco snížíte spotřebu prostřednictvím technologií snímačů a přizpůsobení provozu kompresoru. Osvětlení v chladničce je realizováno úsporným LED osvětlením, které je efektní a hlavně využívá až o 75% méně energie než klasické žárovky.Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Systém Smart Eco umožňuje maximalizovat energetickou účinnost prostřednictvím technologií snímačů a přizpůsobení provozu kompresoru způsobu, jakým používáte chladničku.
Osvětlení LED výrazně snižuje spotřebu energie. Využívá až o 75% méně energie než běžné žárovkové osvětlení, díky čemuž snižuje vaše účty za elektřinu. Třebaže počáteční náklady na osvětlení
LED jsou vyšší, rozdíl se rychle vyrovná nižšími náklady na údržbu.

V modelech Samsung s beznámrazovou technologií nedochází k vytváření námrazy, takže už nemusíte neustálé odmrazovat chladničku.
Chladný vzduch proudí otvory na úrovni každé police, aby byla všude udržována stejná a stálá teplota pro kvalitní chlazení potravin.
Díky svému modernímu vzhledu je důmyslný modrý displej LED nejen designovým prvkem vnější části dveří chladničky, ale rozšiřuje i možnosti jejího použití a vylepšuje celkový design.

raznička je rozdělena do pěti samostatných zásuvek, které usnadňují organizaci a zaručují dokonalý přístup ke zmrazeným potravinám. Čistý objem mrazící části je 115 litrů, což je opravdu nadstandard.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.