Samsung WF 70F5E0W2W

SAMSUNG WF70F5E0W2W/LE je chytrá, předem plněná automatická pračka, která potěší příjemným designem, ale především množstvím inteligentních funkcí, které vám praní usnadní. Nabízí rychlost 1200 otáček za minutu a umožňuje na jedno vyprání prát až 7 kilogramů prádla. Spadá do energetické třídy A+++, což znamená velkou úsporu pro rodinný rozpočet. Za celý rok spotřebujete přibližně 9400 litrů vody při přibližně 220 cyklech praní. Ovládání a informace o praní zprostředkovává velký LED displej.Eco Bubble – vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž ještě před zahájením pracího cyklu vytváří hustou pěnu. Smart Check – tato technologie rozpoznává a diagnostikuje chyby v jejich počáteční fázi a poskytuje snadná řešení prostřednictvím inteligentního telefonu a snímání displeje.
Má zdokonalený tvar bubnu Diamond Drum umožňuje účinné a zároveň šetrné praní.
Funkce Last Memory umožňuje vyvolat naposledy použité nastavení, a to i po vypnutí pračky. – Otočením ovladače do polohy Ekologické čištění bubnu můžete vyčistit buben stejně snadno, jako perete prádlo.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Perfektní výsledky praní zajistí systém tvorby aktivní pěny Eco Bubble, který si hravě poradí i s náročnými skvrnami. Pračka disponuje diamantovým pracím bubnem, který zajišťuje dlouhou trvanlivost při vysoké kvalitě. Jistě si oblíbíte také rychlý, patnácti minutový program. Proces praní umožňuje lépe naplánovat funkce odloženého konce, která automaticky vyhodnotí a nastaví pračku tak, aby ukončila praní ve vámi zadanou hodinu. Díky technologii množstevní automatiky Fuzzy Logic Vám bude pračka SAMSUNG WF70F5E0W2W/LE chytrým společníkem – pomocí množství pokročilých senzorů analyzuje typ a hmotnost prádla a přizpůsobí spotřebu elektrické energie, vody i pracích prostředků přesně pro danou várku.

Kapacita prádla 7 kg, maximální rychlost odstřeďování 1.200 ot./min.,doba trvání standardního cyklu: 135 minut (bavlna, 60°C, plná náplň), bodový displej LED

Výkon

Třída energetické účinnosti A+++
Spotřeba energie: 173 kWh/rok (220 průměrných cyklů), 9.400 l/rok (220 průměrných cyklů)
Účinnost odstřeďování B
Hlučnost: 61 dB při praní, 79 dB při odstřeďování

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.