Samsung WF 80F5E2U2W

Prevratná technológia Eco Bubble™ od spoločnosti Samsung vstrekuje do pracieho prostriedku vzduch a vodu, čím ešte pred spustením pracieho cyklu vytvára hustú penu. Vznikajú tak bublinky, ktoré prenikajú do bielizne rýchlejšie než koncentrovaný prací prostriedok. Bielizeň tak môžete prať v studenej vode rovnako účinne ako pri použití teplej vody, čím ušetríte energiu.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Diamantový bubon: Zdokonalený tvar bubna Diamond Drum umožňuje účinné a zároveň šetrné pranie. Vďaka priehlbinám v tvare diamantu sa bielizeň pohybuje pozdĺž jedinečne navrhnutého bubna, zatiaľ čo menšie otvory umožňujúce prúdenie vody zabraňujú zachyteniu a poškodeniu látky. Starajte sa o oblečenie prostredníctvom technológie, ktorá ho vyperie naozaj do hĺbky.
Keramické ohrevné teleso Plus: Keramické ohrevné teleso Plus má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá znižuje usádzanie vodného kameňa z tvrdej vody. Vďaka tomu pracuje účinnejšie a predlžuje sa jeho životnosť.
Speficikace
Energetická trieda: A+++
Priemerná ročná spotreba (220 cyklov) kWh/rok: 157 kWh
Priemerná spotreba vody (220 cycles) L/rok: 10.500 l
Tireda účinnosti odstreďovania: B
Hluk pri praní (dB(A) re 1pW): 53 dB
Hluk pri odstreďovaní (dB(A) re 1pW): 74 dB
Kapacita prania: 8 kg

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.