Samsung WW 90K6414QW/LE recenze a návod

Fotogalerie produktu

Stává se vám také někdy, že zapomenete drobné prádlo na dně koše a objevíte ho samozřejmě až poté, co jste pustili pračku? S pračkou Samsung WW90K6414QW/LE AddWash vás zapomenuté prádlo již trápit nemusí. Speciální otvor umístěný na předních dvířkách umožňuje totiž vkládat prádlo i během pracího cyklu. Toto unikátní řešení přináší jako první na světě právě pračky řady AdWash od Samsungu.
Nejenom unikátní funkcí přidávání prádla během pracího procesu tato pračka zaujme. Funkce Eco Bubble, kterou najdete exkluzivně u praček Samsung, vám zaručí kvalitní vyprání i při nízkých teplotách. Tím že je prací lázeň obohacená o kyslík, aktivují se v prášku účinné látky již při nízkých teplotách. Praní na 40°C je tak stejně účinné jako praní na 60°C. Prací cyklus je tak k prádlu šetrnější a navíc ušetří velké množství elektrické energie.
Díky keramickému topnému tělesu nemusíte řešit usazování vodního kamene, který vzniká při použití tvrdé vody. Topné těleso tak pracuje po celou životnost pračky, jako kdyby bylo stále nové. Diamantový buben s unikátním zakřiveným designem a hladkými hřebeny ve tvaru diamantů je velmi šetrný ke tkaninám.
Pračka je také tichá. Při klasickém praní generuje hluk maximálně 53 dB, při odstředění na maximálních 1 400 otáček za minutu pak 74 dB. Odhadovaná roční spotřeba elektrické energie je 130 kWh, pračka tedy spadá do energetické třídy A+++. Disponuje 14 programy. Nechybí ani odložený konec, ochrana proti úniku vody a přehledný informační displej. Pračka Samsung WW90K6414QW/LE umí navíc pomocí technologie Wi-Fi informovat o průběhu praní, aniž byste museli pračku fyzicky kontrolovat. Kapacita prádla je 9 kg a rozměry spotřebiče činí 60 × 85 × 55 cm.

+ Pozitivní

– Negativní

Otvor pro vkládání zapomenutého prádla U rychlého programu nelze nastavit množství otáček při odstřeďování
Možnost sledováni stavu praní v mobilní aplikaci (přes Wi-Fi) Uvedená hloubka pračky 55cm neodpovídá, skutečná je 62cm
 

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 53 dB
Počet otáček 1400
Hmotnost 64 kg
Spotřeba energie 130 kWh
Počet programů 14
Rozměry Š/ H/ V 60/ 55/ 85
Objem bubnu 9 kg
 6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

95%

6

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

SAMSUNG WW 90K6414QW/LE, Úsporná A+++ pračka s unikátními dvířky AddWash, které umožňují přidat oblečení kdykoliv během prací fáze! Kapacita 9 kg prádla.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Samsung WW 90K6414QW/LE

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.