Sencor SAC MT7011C

Malý sklep, podkrovní ložnice nebo komora má malé rozměry a jen zřídka ideální podmínky. Ve sklepě vadí vlhkost, v ložnici horko a v komoře byste zase uvítali chlad. Přesně do takových podmínek je vhodná tato klimatizace.
Klimatizace má tři režimy provozu. Samozřejmostí je tedy chlazení, odvlhčování a samostatný ventilátor. Dále disponuje čtyřmi rychlostmi ventilátoru (nízká, střední, vysoká a automatická).Pokud vás tato klimatizace zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  V případě výpadku elektrické energie je k dispozici funkce automatického spuštění a obnovení posledního navoleného režimu.Dokonce ani výpadek proudu není pro tuto klimatizaci konečnou stanicí. Jen co je dodávka elektřiny obnovená, Sencor se sám spustí ve stejném režimu, jako byl nastavený před přerušením dodávky energie.V režimu chlazení je možné nastavit teplotu v rozsahu od 18 do 35 ° C. Vybrat si můžete i ze čtyř úrovní nastavení rychlosti ventilátoru.
Specifikace
energetická třída A
chladicí výkon: 7000 Btu/h
doporučená plocha místnosti: 10 – 18 m2
ekologický chladící plyn R410A (bezfreonové chladivo s nulovým koeficientem rozpadu ozónu)
dva omyvatelné vzduchové filtry eliminují víření prachu a filtrují mechanické nečistoty
rozsah nastavení teploty 18 – 35 °C v režimu chlazení
4 úrovně nastavení rychlosti ventilátoru (nízká, střední, vysoká a automatická)
dálkové ovládání s LCD displejem
24 hodinový časovač automatického zapnutí/vypnutí s kroky po 30 minutách (v rozsahu 0,5 – 10 hodin) a po 1 hodině (v rozsahu 10–24 hodin)

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.