Sencor SBL 2201GR recenze a návod

Fotogalerie produktu

Chcete žít zdravě? Základem je v tom případě ovoce a zelenina. A jak si na ní nejlépe pochutnáte? Samozřejmě, že formou lahodných smoothies. Pomocí tohoto mixéru přitom můžete připravovat i míchané nápoje, koktejly, polévky, různé omáčky a dokonce i dětskou výživu. Sami se nejlépe přesvědčíte o tom, že mu v kuchyni nedopřejete chvilku odpočinku. A tak to má být. Předností tohoto modelu je skutečnost, že je dodáván s dvěma mixovacími nádobami (objem 0,6 a 0,3 litru), přičemž je po přípravě nápoje můžete vyjmout a použít jako cestovní lahve. Například si je tak s sebou vzít na běhání, do posilovny či na kolo. Jsou přitom určeny i pro držáky v automobilech (a na kolech) a vyrobeny z kvalitního materiálu Tritan, takže jsou odolné vůči nárazům (navíc neobsahuje nebezpečné BPA).
K lahvím jsou samozřejmě dodávána i praktická víčka, která zabraňují rozlití – například při cestování nebo sportovních aktivitách. Garancí maximálního komfortu je pak možnost nádoby, víčka i nože nechat standardně umýt v myčce na nádobí.Mixér disponuje pulzním spínačem pro rychlou přípravu nápojů. O ní se přitom starají čtyři nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu. Mixér díky této kombinaci zabraňuje ztrátám enzymů a vitamínů a omezuje oxidaci výživných koktejlů. Nechybí dokonce ani integrovaný ochranný mechanismus. Stabilita při přípravě nápojů je pak zajištěna přísavkami.

+ Pozitivní

– Negativní

Lehká manipulace a ovládání Při počátečním použití je cítit zápach z motoru
Součástí i 2 nádoby s víčky Nemixuje zcela do hladka
Výborný poměr cena výkon  

 

Specifikace

Typ mixéru Stolní
Příkon 300 W
Hlučnost neuvedeno
Počet rychlostí 1
Hmotnost 1,64 kg
Objem mísy 0,7 l
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

97%

8

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Smoothie mixér Sencor je ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k mixéru.

Návod a manuál Sencor SBL 2201GR

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.