Sencor SHB 5501CH recenze a návod

Fotogalerie produktu

Hledáte krále mezi mixéry, který bez mrknutí oka rozdrtí ořechy, během vteřiny promíchá ingredience různých konzistencí a vyšlehá i nevyšlehatelné? Přestaňte tápat! Představujeme vám model Sencor, výkonného pomocníka v elegantním rouše.
Když si chcete zjednodušit život tyčový mixér Sencor vám nahradí ruční šlehač i stolní spotřebič. S jedním modelem nyní zvládnete šlehat, mixovat, krájet, sekat i drtit jako když bičem mrská. Pomůže vám s tím 20 lehce volitelných rychlostí, mixovací nádobka s víčkem, která zajistí, že jídlo nebude létat po celé kuchyni, 2 různě velké sekáčky s nerezovým ostřím, multifunkční food processor se srpovitým nožem a 2 struhadly pro krájení i strouhání a nerezový dvoumetlový šlehací nástavec. Zapomenout pak nesmíme na jedinečnou Titanium Quad Blade technologii, tedy 4 kvalitní nože z nerezové oceli, které jsou potažené vrstvou titanu. A tomu se, prosím, říká inteligentní spotřebič.
Nakupujte tak, aby to vaší kuchyni slušelo. Mixér Sencor vyniká elegantním spojením matně černé s lesknoucí se nerezovou ocelí. Korunu všemu dodává LED podsvícení hlavního spínače a ergonomicky tvarovaná rukojeť, díky níž vám výrobek perfektně padne do ruky. Jako důkaz, že se vzhledem neklesá výkonnost, je maximálně tichý 1 000 wattový motorek.

+ Pozitivní

– Negativní

20 plynule regulovatelných rychlostí Při práci s mixerem je potřeba neustále držet stisklé tlačítko
Tichý
Silný motor  

 

Specifikace

Typ mixéru Tyčové
Příkon 1000 W
Hlučnost neuvedena
Počet rychlostí 20
Hmotnost 3,64
Objem mísy 1,25 l
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

80%

2

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Tyčový mixér 9 v 1 Sencor SHB 5501CH se zárukou 6 let na motor. TITANIUM Quad Blade Technology Extra tichý 1 000 W motor Plynulá regulace rychlosti.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k mixéru.

Návod a manuál Sencor SHB 5501CH

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.