Sencor SHD 108VT fén

Fén na vlasy Sencor SHD 108VT elegantní černé barvy dokonale pečuje o vaše vlasy díky celé řadě špičkových funkcí. Vyniká svou kvalitou, silným výkonem a snadnou obsluhou. Vysoušeč nabízí dvě rychlosti a tři stupně teploty pro nastavení ideální kombinace pro váš typ vlasů. Jeho chod zabezpečuje výkonný DC motor, který je proti přehřátí chráněn tepelnou pojistkou. Fén je opatřen topnou spirálou ve tvaru vlnek, která chrání vlasy před poškozením extrémně horkým vzduchem a zaručuje udržení konstantní teploty po celou dobu vysoušení.
Otvory vstupní mřížky jsou ve tvaru včelí plástve a zajišťují optimální proudění vzduchu. Velkou předností fénu je jeho ergonomicky tvarovaná rukojeť s ovládacími prvky pro praváky i leváky, která spolu s dlouhým kabelem zaručuje komfortní manipulaci a pohodlné držení. Praktické je i závěsné očko pro pověšení fénu. Po skončení vysoušení vlasů fén jednoduše zavěsíte, čímž ušetříte místo. Pokud vás tento fén zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Fén disponuje výbornou funkcí ionizace, která díky záporným iontům redukuje elektrostatický náboj. Vlasy jsou hladké, lesklé, nekrepatí se a snadno se rozčesávají. Další skvělou funkcí je studený vzduch pro rychlou fixaci a modeling účesu. Pro přírodní vlny a lepší vysušení kudrnatých a vlnitých vlasů je ideální difuzér. Zadní mřížku proti zachytávání vlasů můžete sundat a fén tak snadno vyčistit. Tento kvalitní a funkční fén je tou správnou volbou pro dokonalou péči o vaše vlasy.

Specifikace a technické parametry :

2 stupně nastavení rychlosti
3 stupně nastavení teploty
topná spirála ve tvaru vlnek
ergonomicky tvarovaná rukojeť
závěsné očko
ionizace
studený vzduch
difuzér
Počet rychlostí 2
Příkon 2 000 W
Počet teplot 3
Délka přívodního kabelu 1,7 m
Funkce Ionizace, Studený vzduch

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.