Sencor SHF 900

Účinná čistička vzduchu s ionizátorem a elektrostatickým filtrem, který není potřeba měnit. Vytvoří zdravé prostředí v každé domácnosti s minimálními náklady na provoz. Navíc pracuje zcela bezhlučně.
Produkuje studenou páru, nehrozí tak ovlivnění teploty v místnosti a svým absolutně tichým provozem je vhodný do ložnic a dětských pokojů. Je možné jej využít i pro aromaterapii. Jeho zásobník je průsvitný a vejde se do něj 0,8 l vody, což mu umožní až 10 hodin provozu bez nutnosti doplňovat vodu.Pokud vás tato čistička vzduchu zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Přístroj podporuje používání vonných olejů, takže stačí přidat pár kapek a můžete jimi provonět celý byt či dům. Výstup páry můžete usměrnit pomocí otočné krytky. V noci vydává zvlhčovač příjemnou zelenou záři, toto osvětlení lze však samozřejmě zcela vypnout. Provozní doba je až 10 hodin bez nutnosti doplňovat vodu. Díky nízké hlučnosti pouhých 25 dB se skvěle hodí i do ložnic.Studie provedená profesorem Knottem z Birgminghamské univerzity prokázala alarmující souvislost mezi výskytem rakoviny u dětí a znečištěním ovzduší. Výzkum proběhl u 12.000 dětí, které zemřely na rakovinové onemocnění před svými 16 narozeninami a dokázal, že pokud bydlíte poblíž zdroje znečištění (např. ulice se silným automobilovým provozem či lokální topeniště), zvyšuje se riziko vzniku rakoviny více než 12x. Opět se tak ukázalo, jak zásadní je kvalita ovzduší pro lidské zdraví.
Specifikace
Možnost volby směru výstupu páry (otočná krytka)
Možnost použití vonných olejů
Noční osvětlení v zelené barvě (s možností vypnutí)
Průsvitný zásobník na vodu
Objem zásobníku na vodu 0,8 l
Zvlhčovací výkon 80 ml/hod.
Provozní doba až 10 hodin bez nutnosti doplňovat vodu
Vhodný pro místnosti do 20 m2
Automatické vypnutí při vyčerpání zásobníku na vodu
Příkon: 12W
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 160 x 90 x 190 mm
Hmotnost: 0,8 kg

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.