Sencor STM 3014

Tři výměnné nástavce zajistí plné využití přístroje. Hnětací hák je určený na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi. Míchací metla, která je ve tvaru písmene A, poslouží při přípravě krémů a lehkého těsta bez kvasnic. A šlehací balónová metla je určená na šlehání smetany nebo vaječných bílků.
Bajonetový systém uchycení nástavců vám usnadní a urychlí jejich sestavení a výměnu. Všechny nástavce mají speciální límec chránící převodovku před znečištěním při práci. Pro přípravu surovin je přístroj vybaven 4 litrovou nerezovou mísou.Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Speciální límec chrání převodovku před znečištěním. Šlehací balónové metly, pro nadýchanou pěnu z bílků, zajití nárůst objemu 500 % a u smetany o 200 %. Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu.
Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zajití, že nástavce rotují kolem své osy a kolem osy převodovky zároveň. To umožní zpracování 100 % obsahu mísy a garantuje dokonalé promíchání ingrediencí.
Specifikace
Délka přívodního kabelu: 1 m
Rozměry s mísou (šířka x hloubka x výška): 362 x 213 x 305 mm
Rozměry bez mísy (šířka x hloubka x výška): 362 x 187 x 305 mm
Rozměry mísy (průměr x výška): 213 x 154 mm
Hmotnost (včetně mísy a všech nástavců): 4,4 kg
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.