Sencor STM 3015

Tento kuchyňský robot je ideální pomocník pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky, pěny a dalších ingrediencí do vašich oblíbených pokrmů. Nerezová mísa o objemu čtyři litry je využitelná pro přípravu až 1,6 kilogramu těsta. Špičkový robot disponuje unikátním planetárním pohybem, při kterém jsou mixovací háky nastaveny kolmo k hlavě přístroje, která rotuje po misce a zaručuje tak optimální míchání v celé nádobě. Díky tomu umožní 100% zpracovat všechny ingredience. Multifunkční robot dokáže hnětat, míchat i šlehat. V praktickém příslušenství naleznete hnětací hák na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi, míchací metlu ve tvaru písmene A a šlehací balónovou metlu pro perfektní sníh, smetanu a krémy. Bajonetový systém uchycení nástavců vám usnadní a urychlí jejich sestavení a výměnu. Všechny nástavce mají speciální límec chránící převodovku před znečištěním při práci. Pro přípravu surovin je přístroj vybaven 4 litrovou nerezovou mísou. Což vám umožní bez problémů připravit až 1,6 kilogramů těsta i 8 vaječných bílků. Nastavit si můžete 6 rychlostí o maximálním příkonu 450 Wattů. Unikátní pulzní režim nabízí při krátkém chodu až 172 otáček za minutu. Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Profesionální robot je vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí i protiskluzovými nožkami s přísavkami pro lepší stabilitu. Všechny nástavce mají speciální límec chránící převodovku před znečištěním při práci. Všechny nerezové nástavce a součásti lze snadno umýt v myčce. Oceníte také velmi elegantní design ve stylovém fialovém provedení. Usnadněte si práci a získejte potřebnou jistotu i čas v kuchyni. Nebojte se kreativity s profesionálním planetárním robotem.. Speciální tvar a konstrukce šlehací balónové metly pro nadýchanou pěnu z bílků a dokonale našlehanou smetanu (nárůst objemu 500% u bílků a 200% u smetany). Pulzní režim umožňující krátkodobé spuštění chodu na maximální výkon (172 ot./min.).Výkyvné rameno pro snadnou manipulaci a pohodlnější výměnu nástavců, aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene, velmi snadné čištění (vyjímatelnou nerezovou mísu je možno mýt v myčce). Protiskluzové nožky s přísavkami, prostor pro navinutí síťového kabelu pod základnou a  podsvícený regulátor rychlosti,  tepelná pojistka proti přehřátí.

Specifikace a technické parametry:

3 výměnné nástavce:
hnětací hák – na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi
míchací metla ve tvaru písmene A – na krémy a lehká těsta bez kvasnic
šlehací balónová metla – speciální tvar a konstrukce šlehací balónové metly pro nadýchanou pěnu z bílků a dokonale našlehanou smetanu – nárůst objemu 500% u bílků a 200% u smetany
Nerezová mísa:
objem 4 l
pro přípravu až 1,6 kg těsta
šlehání až 8 vaječných bílků
Příkon 450 W
Délka přívodního kabelu: 1 m
Rozměry s mísou (šířka x hloubka x výška): 362 x 213 x 305 mm
Rozměry bez mísy (šířka x hloubka x výška): 362 x 187 x 305 mm
Rozměry mísy (průměr x výška): 213 x 154 mm
Hmotnost (včetně mísy a všech nástavců): 4,4 kg
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.