Sencor STM 3018

Elegantní kuchyňský robot značky Sencor byl navržen s moderními zakulacenými křivkami, které nejen že vypadají líbivě na pohled, ale bez obtíží díky nim můžete s mixérem zabavit i vaše malé ratolesti. Ať už chcete upéct bábovku nebo vytvořit zdobivou pěnu, s kuchyňským robotem STM 3018RS budete mít k dispozici mocného pomocníka, který vám výrazně ulehčí práci. V nerezové míse můžete na jednou mixovat až čtyři litry libovolného objemu. Díky bajonetovému systému uchycení nástavců můžete snadno a rychle vyměňovat až tři druhy nástavců podle aktuální potřeby. Hnětací hák si poradí i z tuhými těsty, které mají kvasnicový základ. Na krémy a lehká těsta využijete míchací metlu ve tvaru písmene A. K perfektnímu a jemnému vyšlehání vaječných bílků nebo smetany pak slouží šlehací balónová metla. Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Robot si bez obtíží dokáže poradit s jakoukoliv surovinou. Je navržen s planetárním systémem hnětení, míchání a šlehání. Nástavce zároveň rotují jak kolem své osy, tak i kolem osy převodovky. To vám zaručí komplexní zpracování celého obsahu surovin v míse a bezchybné promíchání ingrediencí.
Po využití robotu nástavce jednoduše odpojíte díky výkyvnému ramenu. Při tvorbě přístroje návrháři mysleli také na čištění přístroje. To je snadné díky velkým omyvatelným plochám, nerezovou mísu můžete umýt v myčce. Životnost přístroje se díky snadné údržbě ještě více prodlouží.

Specifikace a technické parametry :

Délka přívodního kabelu: 1 m
Rozměry s mísou (šířka x hloubka x výška): 362 x 213 x 305 mm
Rozměry bez mísy (šířka x hloubka x výška): 362 x 187 x 305 mm
Rozměry mísy (průměr x výška): 213 x 154 mm
Hmotnost (včetně mísy a všech nástavců): 4,4 kg
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz
Maximální příkon 450 W
Počet rychlostí 6
Objem 4 l
Materiál nádoby nerez
Informační displej Ne
Počet nástavců 3

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.