SENCOR STM 3770 WH recenze a návod

Fotogalerie produktu

Kuchyňský robot SENCOR 3770 WH je vybaven silným elektromotorem s příkonem 1 000 W s variabilní regulací otáček s pozvolným startem a 10 rychlostními stupni se může pochlubit i planetárním systémem hnětení, míchání a šlehání, kdy nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. Díky tomu je schopen zpracovat 100 % obsahu mísy a je tak zaručeno dokonalé bezezbytkové promíchání všech ingrediencí.
O optimální otáčky se stará funkce Sencor Smart Power & Energy. Nechybí ani tlačítko PULSE pro okamžitý maximální výkon. Poskytuje také snadnou a rychlou výměnu jednotlivých nástavců díky bajonetovému systému uchycení. Nerezovou nádobu lze mýt v myčce na nádobí. Velký důraz je kladen také na bezpečnost, o kterou se stará aretační pojistka v horní poloze, protiskluzové nožky nebo tepelná pojistka proti přehřátí. Součástí balení je masořezka, hnětací hák, míchací metla ve tvaru písmene A, šlehací balónová metla, plnič uzenin, mixovací nádoba.

+ Pozitivní

– Negativní

Odnímatelná nerezová mísa o objemu 5,5 l Nic
Mnoho příslušenství
Bajonetový systém uchycení nástavců  

 

Specifikace

Počet rychlostí 10
Příkon 1000 W
Objem nádoby 5,5 l
Displej NE
Hmotnost 10,53 kg
Regulace rychlosti ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

zatím žádné

bez recenzí

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Objevujte nové obzory s víceúčelovým příslušenstvím – 15 kusů Planetární systém 5,5 l nerezová nádoba Šlehání až 12 vaječných bílků Funkce PULSE Regulace rychlosti.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál kuchyńského robota.

Návod a manuál SENCOR STM 3770 WH

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.