Sencor STM 6350 WH recenze a návod

Fotogalerie produktu

Kuchyňský robot SENCOR STM 6350WH s celokovovým tělem a výkonem 1000W s 6letou zárukou na motor, variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni se může pochlubit i planetárním systémem hnětení, míchání a šlehání, kdy nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. Díky tomu je schopen zpracovat 100 % obsahu mísy a je tak zaručeno dokonalé bezezbytkové promíchání všech ingrediencí.
O optimální otáčky se stará funkce Sencor Smart Power & Energy. Samozřejmostí je pak variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni. Nechybí ani tlačítko PULSE pro okamžitý maximální výkon. Jistě oceníte i praktické LED osvětlení mixovací nádoby. Poskytuje také snadnou a rychlou výměnu jednotlivých nástavců díky bajonetovému systému uchycení. Nerezovou nádobu lze mýt v myčce na nádobí. Součástí balení je masomlýnek na hrubé a jemné mletí, 3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta – hnětací hák, míchací metla ve tvaru písmene A a šlehací balónová metla, speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta, nástavec na přípravu klobás ve dvou šířkách, tvořítko na cukroví.

+ Pozitivní

– Negativní

Celokovová konstrukce Nic
Mnoho příslušenství
Dostatečně velká mísa s kvalitním uchycením a uchem  

 

Specifikace

Počet rychlostí 8
Příkon 1000 W / 55″
Objem nádoby 4,5 l
Displej NE
Hmotnost 11,9 kg
Regulace rychlosti ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Kuchyňský robot Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou Robustní celokovové tělo s kovovými převody 3-výstupová konstrukce Sencor Smart Power & Energy.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál kuchyńského robota.

Návod a manuál Sencor STM 6350 WH

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 8    Průměr: 2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.