Siemens KG 39NXI42

Kombinovaná lednička s mrazničkou dole SIEMENS KG 39NXI42 je vybavena funkcí noFrost, ventilátorem v chladicí části pro stejnoměrné rozdělení studeného vzduchu, funkcí supermrazení, superchlazení, varovným signálem, LED osvětlením nebo povrchovou úpravou proti otiskům prstů.
Komfort a bezpečnost elektronická regulace teploty oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část akustický varovný signál při otevřených dveřích chladničky optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky s memory funkcí možnost nastavení funkce Holiday automatické odtávání v chladicí části funkce superchlazení funkce supermrazení.Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  To nejlepší na tom však je, že její výkon zůstal bez kompromisů. 17 kg za 24 hodin je toho důkazem. Díváte se tak na model, jehož použití si budete s radostí užívat každý den. Při své výšce si může dovolit opravdu objemný vnitřní prostor. Se svými 355 litry pohodlně pojme vše, co si přivezete z velkého nákupu.
Specifikace
řída spotřeby energie: A+++
spotřeba energie: 149 kWh/rok
užitný objem celkem: 304 l
hlučnost: 38 dB(A) re 1 pW
příkon: 160 W
napětí: 220 – 240 V
klimatická třída: SN-T

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.