Siemens KG 49 EBI40 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Hledáte skvěle vybavenou ledničku do větší domácnosti, která nabídne i elegantní vzhled? Siemens dokonale s tímto modelem uspokojí vaše nároky. Dveře s nerezovým povrchem a úpravou proti zanechávání otisků prstů zajišťují maximální eleganci a koktejl bohaté výbavy zase maximální komfort při obsluze.
Zcela zásadní faktor je u spotřebičů, které běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, energetická efektivita. Ta totiž ukazuje, jak moc je lednička šetrná k životnímu prostředí a hlavně vaší kapse. Můžeme vám rovnou prozradit, že budete více než spokojeni – tento model se totiž řadí po bok energeticky vůbec nejúspornějších modelů třídy A+++ a jeho celoroční typická spotřeba činí pouhých 175 kWh. Počáteční investici vám tak velmi rychle vrátí a další léta už bude oproti levnějším modelům vydělávat.
Vedle úspory je velkým benefitem tohoto modelu moderní technologie LowFrost. Minimalizuje totiž vytváření nežádoucí námrazy a ledu, takže spotřebič nemusíte tak často ručně odmrazovat, což se podepisuje na snadnosti údržby. Díky tomu je navíc pozitivně ovlivňována i životnost chladicí soustavy.
Jelikož celkový užitný objem činí u tohoto modelu velmi solidních 412 litrů (301 + 111 litrů), hodí se do větších rodin a skladování potravin ideálně čtyř osob. Zatímco mrazicí část je standardně rozdělena pomocí tří průhledných boxů z plastu, rozdělení na straně chladnička je následující pěti odkládacích ploch z bezpečnostního skla, z nichž dvě jsou výsuvné, tři EasyAccess Shelf, flexShelf přihrádka, jež je možné sklopit pro maximalizaci prostoru, čtyř přihrádek ve dveřích, coolBoxu vhodného pro skladování čerstvého masa a ryb.

+ Pozitivní

– Negativní

Velikost a prostornost Hlučná
Nízká spotřeba Menší prostor v mrazáku, 2 menší šuplíky, 1 větší
Funkce super chlazení a super mražení  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 38 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 95 kg
Spotřeba energie za rok 175 kWh/rok
Čistý objem 301 l
Rozměry V/Š/H v cm 201 /70 /65
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

96%

7

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Kombinace chladnička / mraznička coolEfficiency v nejúspornější energetické třídě A+++ s technologií lowFrost a přihrádkou coolBox, která uchová maso a ryby až 2x déle čerstvé..
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Siemens KG 49 EBI40 

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.