Siemens SN 25M883

Volně stojící nerezová myčka na nádobí značky Siemens, která nezaujme pouze vzhledem, ale i zajímavými funkcemi a úsporným provozem. Díky energetické třídě A++ se můžete těšit na velmi šetrný provoz, nerezový kryt s přehlednými ovládacími tlačítky a LCD displejem zase nabídne jednoduchou obsluhu.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  SIEMENS SN25M883U je vybavena množstvím skvělých technologií, které zaručují vždy perfektní výkon, snadnou obsluhu a nízkou spotřebu. Zmíníme zde alespoň speedMatic hydraulický systém, systém zkrácení doby mytí varioSpeed.Myčka Siemens SN25M883EU hlídá pomocí senzoru naplnění množství nádobí v myčce a podle toho reguluje napouštění vody tak, aby byla spotřeba vody minimální a nádobí perfektně čisté. U plně naložené myčky napustí velké množství vody pro efektivní namočení nádobí. Funkce AquaSensor kontroluje čistotu vody infračerveným paprskem a v případě dostatečně čisté vody během mycího procesu může vyhodnotit zkrácení mytí o jeden cyklus, ale při velkém znečištění vody napustí čistou vodu pro dokonalé umytí.
Důležitým faktorem při výběru myčky jsou i bezpečnostní prvky, které zaručují eliminaci rizika při poruše či nesprávném chodu. U tohoto modelu najdeme technologii AquaStop, která zabraňuje vytečení.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.