Siemens SN 55L501

Úsporná myčka na nádobí Siemens v nerezovém designu, která se pyšní bezuhlíkovým motorem iQ Drive, jenž se vyjímá zvýšenou spolehlivostí a nádherně tichým chodem.
Dávkovací asistent zaručuje maximální efektivitu v rámci dávkování čistícího prostředku, ať je použit jakýkoliv. Jedná se o přihrádku umístěnou na horním okraji. Promyšlený systém propadnutí tablety pak zaručuje, že je pro čištění tapleta použita pouze v okamžiku zapnutého cyklu a nedochází k samovolnému rozpouštění ještě před zapnutím, jako se tomu může dít u běžné myčky. Výsledkem je maximální využití čistících schopností tablety v rámci mycího cyklu..Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde..Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Myčka je také schopna automaticky upravit mycí program dle znečištění nádobí. Infračerveným paprskem totiž kontroluje znečištění odpadní vody a podle toho přizpůsobuje mycí chody. Pokud je nádobí čisté, je schopna jeden chod ubrat a tím ušetřit vodu, čas i energii. V případě, že je nádobí ještě špinavé, přidá chod navíc, takže je zaručena 100% čistota nádobí po dokončení jakéhokoliv programu.Vybírat můžete až z 5 programů, zahrnující např. intenzivní, rychlý či eco program při čtyřech mycích teplotách. K dispozici tak budete mít dostatek prostoru k přizpůsobení výkonu myčky úrovni naplnění či typu nádobí. Optimálních výsledků dosáhnete stisknutím tlačítka autoProgram – aquaSenzor kontroluje míru zašpinění vody a řídí, kdy a kolik vody se má přidat.
Specifikace
náplň: 12 jídelních sad
třída spotřeby energie: A+
spotřeba energie v programu Eco 50: 290 kWh/rok na základě 280 standardních mycích cyklů (napojení na studenou vodu) a spotřebě v režimech s nízkou spotřebou energie. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání spotřebiče.
spotřeba energie při programu Eco 50: 1.02 kWh
spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.1 W / 0.1 W
spotřeba vody v programu Eco 50: 3300 litrů/rok, na základě 280 standardních mycích cyklů. Skutečná spotřeba vody závisí na způsobu používání spotřebiče.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.