Siemens SN 636X01KE recenze a návod

Fotogalerie produktu
Kuchyně na míru je jako splněný sen. Velká kuchyňská linka, moderní varná deska a napevno zabudované spotřebiče, s nimiž se doba strávená u domácích prací snižuje na minimum. Pokud i vy plánujete rekonstrukci kuchyně, pořiďte si myčku, která vám ušetří čas, energii i peníze. Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy A++. Ta vám zaručí efektivní chod a nízkou spotřebu vody pouhých 9,5 litru, což je mnohonásobně méně než u pravidelného ručního mytí nádobí.
Společnost Samsung vytvořila speedMatic myčku s průměrem 60 cm, nabitou technologiemi, které se vám šetrně postarají o nádobí, ale přitom z něj zvládnou odstranit i velmi zaschlé zbytky jídla a mastnotu.
Mějte přehled o tom, jak myčka pracuje. Po spuštění libovolného programu a zavření dvířek vám modré světlo infoLight promítne na zem informaci o tom, že myčka právě pracuje. Po ukončení mytí a sušení kontrolka zhasne, takže vždy víte, kdy je bezpečné dvířka opět otevřít. Během mycího režimu vždy budete mít přehled. Inovativní světelný paprsek infoLight na zem promítá střídavě stav programu při zavřených dvířkách. I křehké skleničky nebo vzácné šálky a podšálky můžou být čisté jako z porcelánu, aniž by je voda jakkoliv poničila. Systém šetrného mytí v sobě spojuje technologii ochrany skla, jemný program mytí a výměník tepla. Výsledky vás ohromí! Ve speciální zóně IntensiveZone, umístěné ve spodním koši, se myje silně znečištěné nádobí pod silnějším tlakem a při vyšší teplotě vody. Hrnce a pánve v dolním koši a standardně špinavé nádobí v koši horním mohou být umývány současně. Systém aquaStop brání jakýmkoliv nehodám, které by voda z myčky mohla způsobit. V případě poruchy nebo výpadku proudu dojde ihned k pozastavení toku vody a jejího vyčerpání z interiéru spotřebiče. Plasty v myčce usychají jen těžko. Abyste se nemuseli zdržovat ručním utíráním nádobí po skončení mycího cyklu, zvolte si extra sušení. Myčka využije teplejší vodu a bude sušit déle, takže na nádobí nezůstane ani kapka vody.

+ Pozitivní

– Negativní

Velká výbava funkcí Nejkratší program 55 minut
Příborník přes celou šířku myčky Nevysuší plastové nádobí
Ventilátor pro rychlé a skvělé sušení

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 46 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 39 kg
Spotřeba energie  0,92 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 81,5/ 55
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

70%

2

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

iQ300 speedMatic myčka nádobí, 60 cm plně vestavná myčka Výkon a spotřeba náplň: 13 jídelních sad třída spotřeby energie: A++ spotřeba energie v programu Eco 50: 262… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Siemens SN 636X01KE

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.