Siemens WM 14T440BY

Pračka s předním plněním SIEMENS WM 14T440 BY na 8 kg prádla, 1400 ot./min., s nižší spotřebou energie díky energetické třídě A+++.Nechte je pracovat na náš účet
Při koupi vybraných spotřebičů Siemens třídy A+++ teď náklady za jejich až tříletou spotřebu energie uhradíme za vás.Díky inovativní funkci varioPerfect záleží na vašem rozhodnutí. Zda chcete ušetřit čas díky funkci speedPerfect, nebo energii díky ecoPerfect – výsledkem vždy bude perfektně čisté prádlo – stejně perfektně čisté jako při standardním pracím cyklu. Jednu, nebo druhou funkci můžete aktivovat u všech standardních nebo speciálních pracích programů s výjimkou pracího programu na vlnu/ruční praní a super 15´. Pračka automaticky přizpůsobí proces praní pro získání těch nejlepších výsledků praní.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Elektronický programový systém trvale kontroluje postup praní a individuálně jej obměňuje podle druhu a množství prádla v pračce. Velikosti náplně pračky se přizpůsobí spotřeba vody a energie, a tím perete velice hospodárně i malé množství prádla.
Specifikace
Maximální náplň pračky: 8 kg
Hlučnost při praní: 48 dB
Počet otáček: 1400
Hmotnost: 76 kg
Počet programů: 15

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.