Siemens WM 16Y891

Předem plněná pračka energetická třídy A+++ s kapacitou na 9 kg prádla. K dispozici je mnoho pracích programů a mnohem více.Technický pokrok v oblasti domácích spotřebičů vede k neustále optimalizaci spotřeby vody i energie. Nejúspornější spotřebiče jsou označeny třídou spotřeby A+++.
Kromě standardních programů jsou k dispozici i speciální včetně jeans, tmavého, jemného oblečení nebo hygieny. U ní je prodloužena nastavená teplota, aktivní prací cyklus a máchání je důkladnější, aby bakterie a zárodky neměly šanci.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Komfortní ovládání varných desek lehkým dotykem integrovaných senzorových tlačítek. Elegantní a snadno čistitelné díky hladké ovládací ploše. Každou varnou zónu ovládáte zvlášť příslušným senzorovým tlačítkem.Pračka SIEMENS WM 16Y891 EU přidává i další užitečné vlastnosti, aby vám maximálně zpříjemnila boj s horami prádla. Nechybí start/pauza s možností doplnění prádla, signál při ukončení praní, nastavení poloviční náplně pro větší úsporu nebo odložený start až o 24 hodin.

Specifikace
Kapacita: 9 kg
Třída spotřeby energie: A+++
Spotřeba energie: 152 kWh/rok
Hlučnost při praní: 47 dB
Počet otáček: 1600

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.