Siemens WS 12T440 BY recenze a návod

Fotogalerie produktu
Hledáte spolehlivou a úspornou pračku, která by se postarala o vaše prádlo a přitom by se vešla i do malé koupelny? Potom vás jistě nadchne pračka Siemens WS 12T440 BY, která se spolehlivě postará o vaše prádlo a přitom je hluboká pouhých 45 cm. Moderní technologie a chytré funkce zaručují úsporný provoz, ne nadarmo se pračka Siemens WS 12T440 BY řadí do úsporné energetické třídy A+++.
Nejdůležitější částí každé pračky je její motor. Proto je pračka Siemens WS 12T440 BY vybavena moderním asynchronním motorem iQdrive, který se vyznačuje tichým chodem a velkou spolehlivostí. Vaše pračka vám tak bude sloužit po mnoho let. Nerezový buben varioSoft je charakteristický kapkovitými prolisy a asymetrickými unašečemi, které zaručují šetrnou péči o vaše prádlo. O optimální spotřebu vody se stará inteligentní senzorový systém waterPerfect plus, který rozpozná nejen množství vloženého prádla, ale i typ látky. Podle naměřených údajů pak upraví množství vody tak, aby byl výsledek co nejlepší.
Kapacita bubnu pračky Siemens WS 12T440 BY je 6,5 kg prádla. Bohatá nabídka 14 programů vám umožní vybrat vždy ten nejvhodnější pro vaše prádlo. Vedle klasických programů pro bavlnu a smíšené prádlo tak jistě oceníte i speciální programy pro praní vlny, jemného prádla, košil, outdoorového oblečení nebo přikrývek. Nestíháte? Zvolte jeden z rychlých programů, například program Super 15′, který prádlo vypere už za 15 minut. Program Dessous je určen pro velmi jemné prádlo a krajky. Programy lze doplnit dalšími přídavnými funkcemi, jako jsou například funkce speedPerfect, která zkrátí dobu praní, a ecoPerfect, která sníží spotřebu energie.
Snadnou obsluhu pračky Siemens WS 12T440 BY zajišťuje velký LED displej, který je doplněn otočným voličem programů. Velký plnicí otvor (32 cm) a dvířka odklopitelná v úhlu 165° zaručují, že plnění pračky i vyjímání prádla bude snadné. Systém kontroly nevyváženosti a systém rozpoznání pěny optimalizují chod pračky. Mechanická dětská pojistka pak zabraňuje otevření dvířek pračky dětmi.

+ Pozitivní

– Negativní

Objem 9 kg prádla Nic
Nízká spotřeba energie
Možnost vložit prádlo v průběhu praní  Chybí program na ruční praní

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 52 dB
Počet otáček 1200
Hmotnost 64 kg
Spotřeba energie 119 kWh/rok
Počet programů 8
Rozměry Š/ H/ V 59,8/ 44,6/ 84,8
Objem bubnu 6,5 kg
 6.smysl ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

6

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

SIEMENS WS12T440BY Automatická pračka Pračka SIEMENS WS12T440BY s kapacitou 6,5 kg, 1200 ot./min. patří do nejúspornější energetické třídy A+++ s roční spotřebou pouze 119 kWh.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Siemens WS 12T440 BY

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.