SodaStream Pure grey

Příprava sycených nápojů s přístrojem SODASTREAM PURE GREY je jednoduchá záležitost, kterou zvládne každý a už stačí jen klidu si vychutnávat osvěžující sycené nápoje podle vlastní chuti
Domácí výroba sodovky či ochucené limonády Vám nabízí několik výhod. Už nebudete muset nosit těžké tašky z obchodu domů s limonádami a někde je skladovat. Vaše nápoje budou vždy čerstvě připravené. Můžete si udělat nápoj dle vlastní chuti. Nebudete zatěžovat přírodu likvidací plastových obalů. Jistě také oceníte, že k přípravě domácí sodovky či limonády není zapotřebí elektrická energie.Přístroj ke své činnosti nepotřebuje elektrickou energii.Pokud vás tento SodaStream zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Součástí balení je také praktická láhev a jedna náplň pro vytvoření 60 litrů nápoje.Hlavním heslem nápojových přístrojů SodaStream je však jejich skladnost a úsporné fungování. Přístroj věžovité konstrukce vyžaduje jen opravdu malý prostor na kuchyňské lince a je rozhodně skladnější než balíky PET lahví plných nápojů. A jelikož příprava probíhá z větší části z obyčejné vody, jsou provozní náklady opravdu minimální.
Specifikace
přístroj na tvorbu sodovky
široká nabídka sirupu pro ochucení
nejvyšší model s elektronickým ovládáním
přístroj na tvorbu sodovky
LED displej
možnost volby intenzity nasycení CO2
více barevných varianta

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.