Whirlpool ADG 2020 FD

Vestavná myčka Whirlpool ADG 2020 FD ve standardní šíři 60 cm.A+++ a její spotřeba vody činí pouhých 10 litrů. To je vzhledem ke kapacitě až na 13 jídelních sad skutečně vynikající hodnota. Nechybí ani nejmodernějších technologie Power Dry a 6.smysl, které se o vše postarají za vás.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Mějte vždy perfektně lesklé nádobí bez použití utěrky. Neriskujte, že oblíbené skleničky upustíte při utírání na podlahu. Vyndejte skleničky z myčky rovnou na stůl.
POWERCLEAN je jedinečná kombinace dvou technologií pro účinné odstraňování hrubých nečistot z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují, jakmile senzory vyhodnotí nádobí jako silně znečištěné.Tento nový model vám nabídne unikátní technologii POWER DRY Aktivní sušení, která dokáže Vaše nádobí dokonale umýt a usušit již za 1 hodinu!
Myčka nabízí 10 užitečných programů pro mytí nádobí. Pro maximální využití místa v myčce je možno nastavit výšku horního koše. Systém AquaStop zajistí ochranu proti nežádoucímu úniku vody z myčky nebo přívodní hadice.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.