WHIRLPOOL ADG 321

Nová plně integrovaná úzká myčka nádobí o šířce 45 cm.Na 10 sad nádobí, energetická třída A+ , poloviční náplň, odložený start, 6 různých mycích programů, samovyvažovací dvířka, zvuková signalizace na konci programu, ochranný prvek Aquasafe.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Program poloviční náplň šetří nejen energii, ale také vodu při mytí částečné náplně rozmístěné v obou přihrádkách. Funkce odložené mytí, která umožňuje mytí odložit až o 12 hodin a spustit mycí cyklus v čase, kdy to uživateli nejvíce vyhovuje (například hodinu před vaším návratem domů).Program poloviční náplň šetří nejen energii, ale také vodu při mytí částečné náplně rozmístěné v obou přihrádkách.
Funkce odložené mytí, která umožňuje mytí odložit až o 12 hodin a spustit mycí cyklus v čase, kdy to uživateli nejvíce vyhovuje (například hodinu před vaším návratem domů).
Pro zachování optimální výkonnosti a prodloužení životnosti myčky nádobí doporučujeme každých 6 měsíců použít odmašťovač značky Wpro DDG 700.
Specifikace
Elektronická: ano
Displej: ano
Energetická třída : A+
Kapacita sad nádobí: 10
Účinnost mytí: A
Účinnost sušení: A
Spotřeba energie : 0,83 kWh
Spotřeba energie (2010/30/EC): 237 kWh/rok
Spotřeba energie ve vypnuém režimu (2010/30/EC): 0,50 W
Spotřeba vody: 10 l
Spotřeba vody (rok): 2800 l/rok

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.