Whirlpool ADG 6240/1 A++IX

Vestavná myčka nádobí Whirlpool ADG 6240/1 A++ IX v energetické třídě A++ s nerezovým panelem. Je určena až pro 13 sad nádobí. Můžete si vybrat z 10 programů mytí vč. programu pro křehké nádobí, nebo intenzivní mytí pro silně zašpiněné hrnce a pánve.Na displeji se zobrazuje délka cyklu a zbývající čas do konce mytí. Pokud chcete odložit mytí na pozdější dobu, je to možné s funkcí odloženého startu.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Při použití tohoto programu myčka zvolí vhodnou teplotu a dobu mytí podle stupně znečištění vloženého nádobí a použije nezbytné množství vody.
Kapacita myčky – počet jídelních souprav, které je možné umýt najednou (jedna jídelní souprava zahrnuje hluboký, mělký a dezertní talíř, šálek, podšálek a příbor).
Systém Aquasafe zajišťuje vnitřní ochranu myčky. Kontroluje každou eventuální ztrátu vody z vnitřního oběhu. V případě úniku vody Aquasafe vypne chod myčky a vyčerpá z ní vodu.
Systém Aquastop zajišťuje vnější ochranu myčky. Zabraňuje jakémukoliv úniku vody z přívodní hadice. V případě úniku vody Aquastop vypne chod myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil.
O průběhu programu vás informuje podlahová světelná indikace a zvukový signál upozorní na jeho konec. Indikátor nedostatku soli a leštidla vás včas informuje, že je třeba tyto ingredience doplnit. O bezpečnost při mytí nádobí je také postaráno – systém Aquastop a Aquasafe zabraňují nechtěnému otevření přístroje a chrání vaši kuchyň před přetečením.

Recenze video

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.