Whirlpool AWE 55711

Vrchem plněná pračka Whirlpool AWE 55711 se svými kompaktními rozměry hodí např. do panelového bytu s malou koupelnou. Roční spotřebou elektrické energie 160 kWh spadá do energetické třídy A++. Potěší i nízká hlučnost, která činí maximálně 74 dB při odstřeďování. Komfortní ovládání zajistí přehledný vrchní panel s tlačítky a informačním displejem. Systém pro vyrovnání nestability se postará o to, aby pračka při odstřeďování nevibrovala a byla stabilní. Najednou vyperete až 5,5 kg špinavého prádla. Využít můžete inteligentní technologii 6. smysl, která automaticky nastaví parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek. Spotřeba energie a vody klesne až o 30 %. Doba trvání programu až o 50 %. Tím výrazně šetří váš čas a finance na provoz pračky. Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Vybírat můžete až z 18 programů včetně speciálního pro praní barevného prádla. Samozřejmostí jsou programy pro praní bavlny, syntetiky nebo jemného ručního praní. Krátce nošené, nové nebo lehce zašpiněné prádlo vyperete krátkým programem, který trvá pouhých 15 minut. Praktická a užitečná funkce se skrývá v podobě odloženého startu. U praček značky Whirlpool se často setkáváme s celou řadou bezpečnostních funkcí, které chrání jak prádlo, tak uživatele a samozřejmě i pračku samotnou. Můžeme jmenovat například systém kontroly tvorby pěny nebo vyrovnání nestability. Systém proti mačkání zase zajistí šetrnou péči o prádlo. Proti běžným automatickým pračkám je tento model opatřen vrchním plněním. Tato konstrukce je naprosto ideálním řešením pro prostorově omezenější prostory. Šířka pouhých 40 cm a příjemná pracovní výška 90 cm zajišťují ergonomii použití a minimální požadavky na prostor, navíc není nutné myslet na prostor před pračkou pro otevření dvířek.

Specifikace technické parametry :

Bavlna/Antibakteriální, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Denní 40°C, Vlna/Ruční praní, Eco bavlna, Rychlé 15 minut, Jeans, Máchání a odstřeďování, Intenzivní odstřeďování, Vypouštění vody, Rychlé praní, Předpírka, Intenzivní máchání, Bez máchání, Clean+, Studené praní, Tlačítko start/pauza, Odložený start, Reset tlačítko
Displej
Elektronické ovládání
Řízená optimalizace spotřeby vody
Kontrola tvorby pěny
Systém vyrovnávání nestability
Ukazatel zanesení filtru
Ukazatel připojení vody
Ukazatel otevření dveří
Ukazatel přivolání servisu
Náplň: 5,5kg
Maximální otáčky: 1100ot./min.
Energetická třída: A++
Spotřeba vody: 37l/cyklus
Spotřeba el. energie: 0,82kWh/cyklus
Třída účinnosti praní: A
Rozměry: 90×40×60cm (VxŠxH)

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.