Whirlpool AWO/C 6304

Automatická pračka s předním plněním a technologií 6. smysl Colours v energeticky úsporné třídě A+++. Moderní design Domino Low Core, jednoduché ovládání a přehledný displej se postarají o to, že už nebudete toužit po žádné jiné.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Nabízí celkem 18 různých programů včetně velmi rychlého 15 minutového praní, které ušetří mnoho času. Ecomonitor přitom neustále informuje o aktuální spotřebě navoleného programu. Násypka na prášek je ošetřena speciální antibakteriální vrstvou Microban, která zamezuje tvorbě a šíření plísní.Speciální vícefázový prací cyklus Clean+ optimalizuje účinnost všech chemických prostředků bez nutnosti použití vysoké teploty.
Vícefázový prací cyklus Clean+ optimalizuje účinnost všech chemických prostředků bez nutnosti použití vysoké teploty. Bezpečnostní LED ukazatele vás upozorní na zanesený filtr, zavřený přívod vody apod. Pračka má rychlost odstřeďování 1200 otáček za minutu, ty zajistí kvalitní odstředění.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.