Whirlpool AWS 63013

Předem plněná pračka AWS 63013 ve vysoce energeticky úsporné třídě A+++ a hloubce pouhých 45cm. Můžete si vybrat z 18 programů praní včetně programu na světlé a tmavé prádlo, nebo rychlého 15 minutového programu, který šetří váš čas.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Kombinace volby Colours 15° a programu 6. smysl se zaměřením na péči o barvy poskytuje stejné prací výsledky jako program Denní 40 °C, a to při praní při teplotě 15 °C.
Pračka nabízí 18 programů, mezi nimi program pro tmavé, světlé a bílé prádlo, program pro jemné prádlo a rychlý program 15 min.
Ecomonitor, kterým je pračka vybavena, pomáhá spotřebiteli ušetřit energii tím, že ho informuje o spotřebě, jelikož nejde o základní typ pračky, je vybavena celou řadou nadstandardních funkcí. Díky vyrovnávání obsahu se nemusíte bát nestability při odstřeďování. Nechybí ani proti-pěnový systém, či Eco kulička, která zaručuje uchování aktivní pěny v bubnu. Potěší i ochrana proti přetečení. Další funkce už jsou zaměřeny výhradně na šetrný a ekonomický provoz.
Specifikace
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování C
Roční spotřeba vody 8500 l
Hlučnost při praní 59 dB
Otáčky odstřeďování 1000 ot/min
Hlučnost při odstřeďování 74 dB
Zbytková vlhkost 62 %
Referenční program (2010/30/EC),,220 pracích cyklů
Trvání referenčního programu 240 min
Ovládání – programy a volby 18 programů

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.