Whirlpool BLF 7121 OX recenze a návod

Fotogalerie produktu
Cenově atraktivní lednička Whirlpool, která je vybavena technologií 6. smysl, díky níž se dokáže výrazně lépe popasovat s různými situacemi, jako je například otevírání dveří, aby potraviny vydržely déle čerstvé a chutné. Kromě toho zaujme tento model i energetickou úsporou, neboť patří do efektivní třídy A+ a energii šetří i LED osvětlení, které je v této cenové relaci příjemným bonusem. Celkový užitný objem spotřebiče přitom činí 307 litrů (196 litrů chladící část, 111 litrů mrazící část), takže je ideální pro skladování potravin tří až čtyř osob.
Velkou předností tohoto modelu je také tichý chod – jeho maximální hlučnost totiž činí pouhých 38 dB, čímž se řadí mezi špičku v dané kategorii a zdatně konkuruje i výrazně dražším modelům. Celkově se tak jedná o velmi zajímavý model v poměru cena/výbava.
Tato chladnička je výjimečná především svojí technologickou výbavou. Dokáže totiž díky čidlům reagovat na nastalé situace, jako například otevřené dveře – a to až 5× rychleji, než běžná chladnička. Systém automaticky zvýší výkon kompresoru, aby došlo k rychlejšímu nachlazení a dorovnání teploty v prostoru uvnitř. Senzory následně celý proces kontrolují, dokud se teplota nestabilizuje. Potraviny se tak rychle vrátí na nižší teplotu a vydrží déle čerstvé.
Celkový čistý objem chladicí části je 196 litrů. Ten je prakticky rozdělen čtyřmi policemi a průhledným boxem o plné velikosti, který využijete například pro oddělené skladování ovoce a zeleniny. Ve dvířkách jsou pak další tři poličky, z nichž jedna poslouží i pro skladování objemnějších lahví.
Mrazicí část je rozdělena do tří průhledných plastových boxů a náleží ji část o objemu 111 litrů. Proto je vhodná i pro skladování většího množství zamrazených potravin.
Mrazicí výkon mrazáku je označen čtyřmi hvězdičkami. Ty značí nejvyšší třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládne mrazák zamrazit 5 kg potravin. Při výpadku proudu zůstanou potraviny zamrazené až na 24 hodin.

+ Pozitivní

– Negativní

Tichý provoz Nemožnost nastavení poliček
Oddělená regulace teploty chladničky a mrazáku Do dvířek nelze umístit vyšší láhve
Superchlazení

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 38 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 59 kg
Spotřeba energie za rok 297 kWh/rok
Čistý objem 196 l
Rozměry V/Š/H v cm 176 /59,5 /65,5
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Whirlpool BLF 7121 OX. Volně stojící kombinovaná chladnička BLF 7121 OX v barvě nerezu s přímým chlazením v energetické třídě A+. Celkový využitelný objem 307 l je rozdělen.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Whirlpool BLF 7121 OX

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.