Whirlpool FWG91484W recenze a návod

Fotogalerie produktu
WHIRLPOOL FWG91484W EU je otevřené zboží, které má buď originální, nebo náhradní obal. Jedná se o nový produkt, který byl rozbalený za účelem předvádění či focení pro e-shop. Může také pocházet z vrácení jinými zákazníky. Zboží je v perfektním stavu. S produktem bylo velmi šetrně zacházeno po velmi krátkou dobu. WHIRLPOOL FWG91484W EU má veškeré příslušenství.
WHIRLPOOL FWG91484W EU – volně stojící kvalitní předem plněná pračka pro šetrné a úsporné praní prádla. Pračka spadá do energetické třídy A+++, její maximální kapacita je 9 kg a maximálně 1400 ot./min. Objem bubnu je 62 litrů a nabízí 12 programů, odložený start, rychlý program 30 min. a přehledný displej. Pračka je dále vybavena technologií 6. smysl FreshCare+, která vám ušetří čas při výběru programu praní.
Senzorová technologie 6. smysl rozpozná množství prádla a provede automatickou volbu programu. Kromě toho neustále sleduje cyklus praní a zajišťuje optimální výkon. Díky inovativní technologii FreshCare+ můžete na vlastní kůži poznat nový rozměr svěžesti. Jemná pára zároveň s pomalými pohyby bubnu provětrává vyprané prádlo v bubnu pračky. Prádlo díky tomu zůstává měkké a svěží. Procesy započaté během praní dále prádlo osvěžují až 6 hodin od skončení praní.

+ Pozitivní

– Negativní

Vysoké otáčky, kvalitní odstřeďování Absence 6.smyslu
Nízká spotřeba energie
Program Clean+ prodloužení praní při nižších teplotách – odstranění nečistot z prádla  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 52 dB
Počet otáček 1400
Hmotnost 71 kg
Spotřeba energie 196 kWh/rok
Počet programů 12
Rozměry Š/ H/ V 59,5/ 63/ 84,5
Objem bubnu 9 kg
 6.smysl
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

4

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Volně stojící pračka s předním plněním z nové řady FreshCare+ pojme úctyhodných 9 kilogramů prádla. Spadá do velmi úsporné energetické třídy A+++. Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Whirlpool FWG91484W

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.