Whirlpool HSCX 80420

Moderní kondenzační sušička prádla HSCX 80420 z řady Supreme Care v klasickém bílém provedení se chlubí výbornou kapacitou 8 kg prádla a širokou nabídkou hned desíti programů. Když k tomu připočteme příslušnost k úsporné kategorii A++, což znamená, že spotřebuje až o 50 % méně energie a času než spotřebič v energetické třídě A. Jedná se tak o skvělou volbu do početných domácností, které ji potřebují často používat. Tato kondenzační sušička s tepelným čerpadlem je vybavená inteligentní funkcí 6. smysl pro automatické nastavení teploty s ohledem na to nejjemnější prádlo. Navíc během sušení celý proces neustále hlídá a upravuje. Pro každou tkaninu si vždy vyberete ze široké palety sušicích programů. Inovativní nerezový buben této sušičky je poháněn vysoce efektivním, tichým a spolehlivým motorem SenseInverter, na který je výrobcem poskytována záruka deset let. Objem bubnu je 121 l. Pokud vás tato susička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Sušička byla navržena pro co nejlepší poměr výkonu a minimální spotřeby. Tu minimalizuje také funkce Ecomonitor, která vás ihned po výběru programu a přídavné funkce informuje o energetické spotřebě. Oblíbená je také volba odloženého startu, kdy si můžete přesně nastavit, v kolik hodin má prací cyklus začít. Když je cyklus hotov, zazní zvukový signál. Inovativní funkce StreamCarePro osvěžení prádla pomocí páry. Určeno především k odstranění zápachu z čistého a suchého prádla, jako např. košil, blůz či kalhot vyrobených ze syntetických a směsných materiálů. Odstranění zápachu pomůže použití osvěžujících kuliček. Nová sušička je vybavena vysoce efektivním, tichým a spolehlivým motorem SenseInverter, na který je poskytována 10ti letá záruka.

Specifikace a technické parametry :

Dotykový displej
Senzorová technologie 6. smysl – automaticky zaznamenává úroveň vlhkosti a nastaví dle toho parametry sušení
Tepelné čerpadlo – využívá teplo, které je odebráno ze vzduchu při kondenzaci vody a znovu ho použije pro opětovné ohřátí vzduchu k sušení
ECO monitor – zobrazí přibližnou spotřebu energie
Objem kondenzačního zásobníku 5l
Chromový rám dveří
Průměr dvířek 38cm s úhlem otevírání 140°
Nerezový buben
Ukazatel zanesení filtru, plného zásobníku
Náplň: 8kg
Energetická třída: A++
Spotřeba el. energie: 1,97KWh/cyklus
Hlučnost: 65dB
Počet programů: 10
Rozměry: 84,5×59,6×65,9cm (VxŠxH)
Hmotnost: 47kg

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.