Whirlpool WBA 43983 NFC IX

Volně stojící kombinovaná chladnička řady Absolute v nerezovém provedení je vybavena unikátním systémem 6. smysl FreshControl, který udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro dlouhodobé uchování potravin.Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Energetická třída A+++ nabízí až 60% úsporu energie a tím šetří nejen životní prostředí, ale také vaše finance.
Výhodou je jednoduchá údržba, díky beznámrazovému systému No Frost již nikdy nemusíte rozmrazovat mrazničku. Nucená cirkulace vzduchu zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje se vnitřní vlhkost a nevzniká námraza. Veliký přínos systému No Frost je také v rychlosti dosažení optimální teploty v prostorách chladničky po otevření dveří.Celkový vnitřní objem 420 litrů je rozdělen do 282 l pro chladničku a 138 l pro mrazničku. V té naleznete celkem 3 transparentní boxy, díky kterým budetet mít vždy přehled o jejím naplnění. Navíc je vybavena technologií NoFrost, která má na starosti optimální rozdělení chladu v celém prostoru, čímž se snižuje vnitřní vlhkost a nevzniká námraza.
Osvětlení StarLight zajistí, že už nikdy nebude muset zdlouhavě hledat potraviny v chladničce a zároveň ušetříte peníze za energii.Nucená cirkulace vzduchu zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje se vnitřní vlhkost a nevzniká námraza.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.