Whirlpool WBO 3033 DL X recenze a návod

Fotogalerie produktu
Vestavná myčka, která pokaždé účinně a úsporně umyje i vysuší až 14 sad špinavého nádobí. S 60cm šířkou a jednoduchým ovládáním zapadne do každé kuchyně. Myčka WHIRLPOOL WBO 3O33 DL X je vybavena 11 základními programy – nechybí mezi nimi tichý noční režim, ECO mytí, extra rychlý program, s nímž umyjete lehce znečištěné nádobí do 30 minut, i program pro mytí nádobí jen v horním či spodním koši. Specialitou je inteligentní senzorovaná technologie 6. smysl, jež zaznamenává úroveň zašpinění nádobí a podle něj automaticky nastaví mytí. Myčka WHIRLPOOL WBO 3T223 6P X není lhostejná k životnímu prostředí – spotřebuje jen 6 litrů na jeden cyklus mytí.
Z jedenácti programů si můžete vybrat ideální nastavení pro vaše mytí. Rozhodování mezi programy ulehčí 6. smysl. Ten sám vyhodnotí, jaký program a teplota jsou nezbytné pro umytí nádobí. Takto dokáže automaticky přizpůsobit mycí cyklus úrovni znečištění nádobí. Ušetří tak až 30 % energie, vody a času. Výšku horního koše lze zcela jednoduše nastavit. Ve vysoké pozici lze do spodního koše vložit velké kusy nádobí a v nízké pozici lze přizpůsobit pomocí nastavitelných držáků a vytvořit tak více prostoru na výšku – předejít kolizi s předměty vloženými do spodního koše. Horní koš myčky WHIRLPOOL WBO 3O33 DL X je určen především pro křehké a lehké nádobí, naopak spodní koš je spíše pro objemnější misky, hrnce, talíře či košík na příbory. Praktická příborová zásuvka je samozřejmostí. Samovyvažovací dvířka mají zase tu výhodu, že zůstanou stabilně stát v každé poloze.

+ Pozitivní

– Negativní

Velká výbava funkcí Absence gumových trnů pro stabilitu sklenic
Velmi nízká spotřeba
Technologie 6.smysl

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 43 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 35,5 kg
Spotřeba energie  0,83 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 82/ 57
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

3

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Whirlpool WBO 3O33 DL X, Myčka nádobí s panelem Whirlpool WBO 3O33 DL X v energetické třídě A+++ ve standardní šířce 60 cm. Technologie PowerClean je ideální pro silně… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Whirlpool WBO 3033 DL X

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.